ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ "Я-ЖУРНАЛІСТ:РОЗПОВІДАЮ СВІТОВІ ПРО НЕЗЛАМНІСТЬ УКРАЇНЦІВ!"

Дата: 26.10.2023 08:11

З метою виявлення та стимулювання творчо обдарованої учнівської молоді, схильної до журналістської діяльності, стимулювання до прояву активної життєвої позиції, підтримки педагогів, які працюють із такими учнями з 18 серпня по 10 жовтня 2023 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» у співпраці з Академією Української Преси проходив всеукраїнський конкурс «Я – журналіст: розповідаю світові про незламність українців!».

За підсумками конкурсу вихованка гуртка "Історичні постаті української держави" Казмірчук Софія посіла ІІ місце в номінації: фоторобота "Донат на ЗСУ" та "Благодійний ярмарок" та нагороджена Дипломом ІІ ступеня.

Керівник гуртка - Катерина Ничипорчук отримала подяку за самовіддану роботу із творчо-обдарованою учнівською молоддю, сприяння розкриттю її талантів та участь у Всеукраїнському конкурсі.

Вітаємо із здобутою перемогою та бажаємо натхнення, творчих здобутків та нових досягнень!