Про нас

«Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості»

В. Сухомлинський

Комунальний заклад позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області  – є комплексним закладом позашкільної освіти, який здійснює навчання і виховання вихованців у позаурочний та позанавчальний час. Засновником Центру є Степанецька сільська рада об’єднаної територіальної громади . Центр перебуває в управлінні Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади та в оперативному управлінні відділу освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Пріоритетними завданнями позашкільного закладу є:

• створення умов для задоволення потреб у додатковій освіті;
  • виявлення, розвиток і підтримка юних талантів, стимулювання творчого самовдосконалення дітей, організація змістовного дозвілля учнів та молоді;
  • збереження мережі гуртків закладу позашкільної освіти;
  • урізноманітнення напрямів гурткової роботи з урахуванням інтересів мешканців громади.

Позашкільний заклад організовує свою роботу за принципом добровільності, вільного вибору дітьми видів діяльності.