МАЙСТЕР-КЛАС З РОЗПИСУ ІМБИРНОГО ПЕЧИВА

Дата: 19.12.2023 08:35

14 та 18 грудня на базі Степанецького ліцею відбувся майстер-клас з розпису імбирного печива "Створи свій унікальний пряник”.

Майстер-клас, який проводила фея кондитерської справи Людмила Підгірна, зібрав справжніх прихильників цієї смачної і водночас творчої справи.

Діти із захопленням декорували духмяні смаколики, тому печиво вийшло оригінальним.

Учні імпровізували розпис на різні смаки. Усі працювали справді натхненно і зосереджено, а як результат – прянички вийшли на славу! Такі красені, що й шкода їх їсти.
Цікавою була розповідь майстрині про те, як вона виготовляє та розписує кольоровою глазур’ю печиво та імбирно-медові пряники.

Кольорова глазур дала можливість дітям відчути себе справжнім художником і втілити в життя свої яскраві фантазії! Кожен шедевр став окрасою, сувенірним або чудовим подарунком близьким.

Майстер-клас був веселим, цікавим, захоплюючим!  Малеча отримала безліч позитивних емоцій, незабутніх вражень,  які створили  гарний настрій напередодні новорічних свят.