ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ "ПТАХ РОКУ"

Дата: 13.11.2023 08:51

З метою актуалізації уваги учнівської молоді до сучасних проблем приваблювання і охорони птахів та їх природних біотопів, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття птахів, у жовтні-листопаді ц. р. комунальний заклад "Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської області" проводив конкурс "Птах року".

Відповідно до наказу КЗ "ЧОЦРОДЧОР" від 10.11.2023 №23 визначено переможців.

У номінації «Кращий доробок, креативність та самобутнє сприйняття орнітофауни» І місце зайняв КОСТЕНКО Богдан, вихованець гуртка "Декоративно-ужиткове мистецтво" КЗ "Центр дитячої та юнацької творчості", учень 5 класу КЗ "Мартинівський ліцей" (керівник Тетяна НІКОЛАЄВА).

У номінації «Змістовна різнопланова робота» І місце посів СЕМЕНОВ Даниїл, учень 2-А класу Степанецького ліцею (керівник Ольга ЧЕРЕДНИК).

Відповідно рішення оргкомітету обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Птах року" Грамотою КЗ Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» за активну участь будуть нагороджені:

МОРОЗ Вероніка, учениця 2 класу КЗ«Таганчанський ліцей» (керівник Людмила ЦИБА)

ШЕВЧЕНКО Андрій, учень 2 класу КЗ «Таганчанський ліцей» (керівник Людмила ЦИБА)

МОРОЗ Вікторія, учениця 2 класу КЗ «Таганчанський ліцей» (керівник Людмила ЦИБА)

ШЕВЧЕНКО Сніжана, учениця 7 класу КЗ «Таганчанський ліцей»  (керівник Ярослав САЛИГА).

МІГАЛЬОВ Владислав, учень 4 класу КЗ «Таганчанський ліцей»  (керівник Людмила РУДЕНКО)

КОСТЕНКО Володимир, вихованець гуртка КЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" (керівник Тетяна НІКОЛАЄВА)

КУЦОКІНЬ Костянтин, учень 3 класу КЗ "Таганчанський ліцей" (керівник Наталя ГОРОВЕНКО)

ЯРОВЕНКО Ярослава, вихованка гуртка "Декоративно-ужиткове мистецтво" КЗ "Центр дитячої та юнацької творчості" (керівник Тетяна НІКОЛАЄВА)

ЗАДОРОЖНЯ Вероніка, учениця 2-А класу Степанецького ліцею (керівник Ольга ЧЕРЕДНИК).

Вітаємо наших природолюбів та їх керівників  з гарними результатами та бажаємо надалі перемагати у вивченні, дослідженні та охороні природи рідного краю.