ЮНІ СКУЛЬПТУРИ

Дата: 05.10.2023 08:53

Паперова скульптура - це одна з різновидів пластичного мистецтва, яка створюється шляхом комбінування різних паперових форм.

Робота над паперовою скульптурою передбачає наявність у дітей добре розвинених просторових уявлень і не дозволяє їм діяти навмання, так як складання, розрізання, м'яття виправити не можна (в порівнянні з глиною або пластиліном).

Під керівництвом Ганни АНДРЄЙЧУКОВОЇ діти малювали лінії в довільному порядку маркерами та різноманітні візерунки в кожній із секцій, які приходили із фантазії  на ту хвилину. Кожну вирізану частинку (полоску) діти розміщували там, де вони хотіли, створюючи висоту, встановлюючи полоски ближче один до одного, а потім клеїли інші секції поверх  попередніх. Для яскравості  добавляли кольорові елементи.
Вихованцям було дуже весело створювати цікаві скульптури.