Конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2021!

Дата: 17.12.2020 09:29

Організація Конкурсу

Конкурс організовує і проводить Товариство з обмеженою відповідальністю «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці (далі – Держпраці), Головних управлінь (Управлінь) Держпраці та інших підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління Держпраці (за згодою).
Конкурс проводиться щороку в два етапи:
І етап – відбіркові регіональні тури
жовтень – лютий (до 15 лютого 2021 року надіслати малюнок до управління Держпраці у вашій області. Інформація тут https://dsp.gov.ua/kontakty/saity-rehioniv

ІІ етап – фінал та оголошення переможців
березень – квітень (до 15 квітня 2021 року журі фіналу визначає переможців (I, II і III місця) у кожній віковій групі.

До Дня охорони праці в Україні, який відзначають щороку 28 квітня, переможців нагороджують цінними подарунками, дипломами і медалями. Учасниками Конкурсу є учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, у трьох вікових групах:
перша група – віком від 6 до 10 років;
друга група – віком від 11 до 14 років;
третя група – віком від 15 до 18 років.
Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок.
Конкурсні роботи мають висвітлювати тему охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.
Приймають лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам Конкурсу.

Вимоги до малюнків

На Конкурс подають малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю. Розмір роботи не має бути більшим за формат А-2. Роботи не потрібно оформлювати рамкою, наклейками тощо.
На зворотному боці кожної конкурсної роботи (або як додаток до неї) потрібно зазначити розбірливо українською мовою:
-назву роботи;
-прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора;
-місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу;
-сферу діяльності батьків;
-назву навчального закладу;
-прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника.