Конкурс - огляд "Галерея кімнатних росли"

Дата: 19.11.2020 09:33

Комунальний заклад «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради»  в листопаді 2020 року проводив заочний конкурс-огляд внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин».

Конкурс проводиться з метою залучення дітей та підлітків до роботи по озелененню та благоустрою території, формування екологічної культури особистості, активізація пізнавальної, творчої та просвітницької діяльності учнів.

Від нашого закладу взяли участь вихованці еколого-натуралістичного гуртка «Юні біологи», під керівництвом керівника Перебийніс Вікторії Вікторівни.

Гуртківцями був підготовлений звіт про пророблену екологічну роботу.