ДІТИ УКРАЇНИ ЗА МИР

Дата: 21.09.2023 10:02

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба країни.

Російський агресор атакує Україну з 2014 року. З лютого 2022 року російська орда розпочала широкомасштабний геноцид українського народу прямо на очах усієї світової спільноти. Ракетні удари по всій території України, десятки тисяч жертв серед мирного населення, сотні убитих дітей, зруйновані школи та лікарні, цілі міста… Ми пережили стільки випробувань і втрат, що справді можемо сказати, що розуміємо цінність миру. Кожен українець мріє про перемогу та припинення бойових дій на території України, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про лікування нестерпних ран у людських серцях.

Величезна вдячність усім, хто захищає Україну та допомагає наближати перемогу!