МАЙОРІЄ ПРАПОР УКРАЇНИ

Дата: 16.02.2024 10:18

З метою формування в учнівської молоді почуття національної гідності, патріотизму, причетності до історії і сьогодення України, активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни, у січні 2024 року відбувся обласний фото-челендж «Майоріє прапор України!» на базі Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради.

До участі долучилися вихованці гуртка "Історичні постаті української держави" (Діденко Аліна, Казмірчук Софія, Ребус Руслан, Семенюта Вероніка, Шинкаренко Олександр та Піщаний Андрій), керівник Катерина Ничипорчук.