ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ТА ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ «УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР»

Дата: 22.01.2024 10:20

У комунальному закладі «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

Цього року було подано 280 робіт із закладів загальної середньої та позашкільної освіти з міст та ОТГ Черкаської області.

Згідно представлених оргкомітету матеріалів визначено переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» серед них і учасники Степанецької громади:

ІІ місце - Кудрявцев Денис, учень 3-Б класу Степанецького ліцею, керівник Катерина Чибрас;

ІІ місце - Яровенко Ярослава, вихованка гуртка "Декоративно-ужиткове мистецтво" КЗ "Центр дитячої та юнацької творчості", керівник Тетяна Ніколаєва;

ІІІ місцеКостенко Богдан, Костенко Володимир, вихованці гуртка "Декоративно-ужиткове мистецтво" КЗ "Центр дитячої та юнацької творчості", керівник Тетяна Ніколаєва.

За активну участь в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» в номінації «Подарунок воїну» відзначені:

Скрипка Таїсія, учениця 3-А класу Степанецького ліцею, керівник Вікторія Момро;

Демчук Аліна, учениця 3-Б класу Степанецького ліцею, керівник Катерина Чибрас.

Вітаємо переможців та їх наставників!!! Бажаємо невичерпної енергії та творчих злетів!