ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ ВІРТУАЛЬНОГО МУЗЕЮ ЗООЛОГІЇ "МОЯ УЛЮБЛЕНА ТВАРИНА"

Дата: 01.11.2023 10:54

З метою формування гуманного та дбайливого ставлення до тварин, розвитку образного мислення і емоційної чуйності, розкриття творчих здібностей та активізації пізнавальної діяльності учнівської молоді до представників тваринного світу, у жовтні 2023 року комунальний заклад "Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради" проводив обласний етап Всеукраїнської акції віртуального музею зоології "Моя улюблена тварина".

Від закладів освіти Степанецької ТГ було направлено 5 робіт.

Відповідно до наказу КЗ "ЧОЦРОДЧОР"  №19 від 16.10.2023 року визначені переможці.

І місце Дімина Софія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади, учениця 6 класу КЗ "Таганчанський ліцей" (керівник Степанець Владислава Сергіївна), робота "Мій улюблений пес".

І місце - Коломієць Вероніка, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» комунального закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади, учениця 6 класу КЗ "Таганчанський ліцей" (керівник Степанець Владислава Сергіївна), робота "Мій котик".

ІІ місце - Хоменко Тарас, учень 6-А класу комунального закладу «Степанецький ліцей-опорний заклад загальної середньої освіти» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області (керівник Стоколос Олена Олександрівна), робота "Тайсон".

Роботи Діминої Софії та Коломієць Вероніки направлені на Всеукраїнський етап у м.Київ.

Вітаємо та бажаємо подальших творчих успіхів!