ВРУЧЕННЯ СОЛОДКИХ ПОДАРУНКІВ УЧАСНИКАМ НОВОРІЧНИХ КОНКУРСІВ

Дата: 27.12.2023 11:17

Новорічні свята – це зимова казка, яку чекають усі, але особливо бажана вона для дітей, які вірять в дива та чекають на їх здійснення.

Традиційно, в грудні місяці в закладах освіти громади проходили новорічні конкурси «Новорічна композиція» та «Український сувенір».

У конкурсах взяли участь учні 1-11 класів, котрі дивували оточуючих своїми вражаючими виробами з найрізноманітніших матеріалів. Кожна робота – унікальна, зроблена з неабияким натхненням і вмінням. Представлені вироби вразили оригінальністю, цікавими ідеями та технікою виконання, новизною та вишуканістю. Тож, напередодні новорічних свят дітям були вручені солодкі подарунки за їхні старання.

Дякуємо всім учасникам за учаcть та бажаємо втілення нових креативних ідей!