ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ЕТАПІ АКЦІЇ ВІРТУАЛЬНОГО МУЗЕЮ ЗООЛОГІЇ "МОЯ УЛЮБЛЕНА ТВАРИНА"

Дата: 28.12.2023 12:20

З метою формування гуманного та дбайливого ставлення до тварин, розвитку образного мислення і емоційної чуйності, розкриття творчих здібностей та активізації пізнавальної діяльності учнівської молоді до представників тваринного світу, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді провів Всеукраїнську акцію віртуального музею зоології «Моя улюблена тварина». Проведення акції сприяло розвитку бережливого та відповідального ставлення до тварин.

Відповідно до наказу Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 19.12.2023 №99 визначено переможців Всеукраїнського етапу.

ІІІ місце - Діміна Софія, вихованка гуртка "Образотворче мистецтво" КЗ "Центр дитячої та юнацької творчості", керівник Владислава Степанець.

ІІІ місце - Коломієць Вероніка, вихованка гуртка "Образотворче мистецтво" КЗ "Центр дитячої та юнацької творчості", керівник Владислава Степанець.

Вітаємо керівника гуртка Степанець Владиславу Сергіївну та вихованців з такою визначною перемогою!