ВІДБУЛОСЯ СУДДІВСТВО ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ЗАОЧНОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ РОБІТ ЮНИХ ФОТОАМАТОРІВ "МОЯ УКРАЇНО!"

Дата: 17.07.2023 12:31

Юні фотомитці, які полюбляють фотографувати мали змогу позмагатися творчими доробками на обласному етапі заочного Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!», який проводиться у червні на базі Комунального закладу "Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради".

Конкурс проводиться з метою пошуку та розкриття нових юних талантів, підвищення ролі фотоаматорства у морально-етичному вихованні підростаючого покоління, подальшого розвитку фотоаматорства серед учнівської молоді, популяризації та пропаганди художньої майстерності гуртківців.

За підсумками журі у номінаціях "Флора" та "Фауна" дипломами за І та ІІ місце нагороджена учениця 10 класу Мартинівського ліцею БОРНУСОВА Софія, а керівник Вікторія ПЕРЕБИЙНІС відзначена грамотою за підготовку переможця.

Вітаємо та бажаємо і надалі віднаходити вдалі кадри!