ПІДГОТОВКА ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ГУМАНІТАРНОГО КОНКУРСУ "КОСМІЧНІ ФАНТАЗІЇ"

Дата: 10.11.2023 14:25

Людина завжди прагнула пізнати незвідане. Космос - такий близький і водночас далекий - завжди вабив людей. Що там, на зірках? Наскільки вони далеко? Які за розміром? Як впливають на наше життя? Чи безмежний Всесвіт?

Саме на ці та на багато інших запитань шукали відповіді учні та вихованці навчальних закладів Степанецької ТГ при підготовці до обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії", який щорічно організовує Комунальний заклад "Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради".

Діти були залучені до активноі пізнавальної, пошуково-дослідницької, творчої діяльності.

Дякуємо всім учасникам за нескінченний потік фантазії, творчості, натхнення, креативності. Бажаємо перемоги!