"КРИШЕЧКИ, ЗДАВАЙТЕСЬ!":УЧНІВСЬКА МОЛОДЬ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДОЛУЧИЛАСЬ ДО ЗБОРУ ПЛАСТИКОВИХ КРИШЕЧОК

Дата: 12.03.2024 14:48

У листопаді 2023 року було оголошено акцію "Ворогам кришка", до якої долучились учні та вихованці закладів освіти Степанецької ТГ.

У школах були встановлені контейнери для збору і діти жваво долучились до акції.

Хоча першу партію кришечок відправили, але на цьому акція не припиняється, збір триватиме далі.

Що можна нести

Нести треба кришечки від води, йогуртів, олії, оцту, згущеного молока, майонезу, кетчупу та соусів, коробочки з-під "кіндерів", ручки від пластикових пляшок від води. Головне - все має бути чистим та сухим.

Не підходять кришечки від ліків, пластикова кришка від банок, коробочки та кришечки від ліків, миючих засобів, шампунів тощо.