ВЕЛИКДЕНЬ ІДЕ - СВЯТО В ДУШУ НЕСЕ

Дата: 02.05.2024 15:41

Великдень – одне з найулюбленіших свят українського народу, оповите стародавніми традиціями та обрядами. В цей день ми відчуваємо родинне тепло, бажаємо один одному щастя, злагоди і миру та віримо у перемогу добра над ворожим злом. А ще на честь свята прийнято робити добрі справи та наповнювати серця радістю.

Тож аби популяризувати народні традиції, в теплій і дружній атмосфері дітлахи долучилися до виготовлення головного символу Великодня -  пасочки.

Щоб "випічка" мала вигляд свіжоспеченої, були підібрані актуальні матеріали.

Діти заміряли картон по розміру та склеїли циліндр, це вже майже паска...
Вирізали та склеїли між собою багато білих смужок, щоб вийшла "найсмачніша глазур". Поєднали циліндр та склеїні смужки, прикрасили мереживом, атласною стрічкою, травичкою та фігурними елементами у вигляді квітів.