ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ З МІНІ-ФУТБОЛУ: ТАЛАНОВИТА УЧНІВСЬКА МОЛОДЬ, ЯСКРАВІ ВРАЖЕННЯ ТА ЖАГА ДО ПЕРЕМОГИ

Дата: 23.04.2024 15:51

З метою розвитку та популяризації міні-футболу, підвищення рівня спортивної майстерності, пропаганди здорового способу життя та виявлення кращих спортсменів, 23 квітня 2024 року відбулися змагання з міні-футболу серед учнів 9-11 класів закладів освіти Степанецької ТГ.

Участь у змаганнях взяли юні футболісти Степанецького, Таганчанського, Мартинівського ліцеїв та Беркозівської гімназії.

Футбольні поєдинки були яскравими й динамічними, гра – захоплюючою та сповненою несподіванок. Простежувалися злагодженість дій, спортивний вишкіл, воля до перемоги кожної команди.

В підсумку змагань команди зайняли такі місця:

І місце - команда Степанецького ліцею

ІІ місце - команда КЗ "Мартинівський ліцей"

ІІІ місце - команда КЗ "Таганчанський ліцей"

Команда Беркозівської гімназії відзначена грамотою за участь

Кращим гравцем змагань визнано учня Степанецького ліцею Артема Юркіна, кращим воротарем став учень КЗ "Таганчанський ліцей" Даніїл Кулик, кращим бомбардиром визнано учня Степанецького ліцею Богдана Сакуна, а кращим захисником став учень КЗ "Мартинівський ліцей" Івашко Ярослав.                .

Щира вдячність Збройним Силам України за можливість дітям навчатися, розвиватися та займатися спортом!

Ми – непохитна і незламна нація! Наша сила – спортивний гарт, стійкість духу та воля до перемоги!